У Житомирі 13 липня відбулась зустріч з Сергієм Притулою та #Командою Змін від партії «Голос». Окрім того, що останні говорили із потенційними виборцями, як збираються боротися з олігархами, корупцією, займатися очищенням феміди та запровадженням і підтримкою реформ в Україні, вони також висловили підтримку кандидату в народні депутати — самовисуванцю по 62-му Житомирському округу Миколі Чередніку.

Зокрема, Сергій Притула розповідає: підтримують Миколу Чередніка не просто так, а за його політичну і, врешті, людську позицію, яку розділяє й «Голос».

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Партія «Голос» підтримує самовисуванця по житомирському округу Миколу Чередніка

«Є номінаційний комітет у складі партії «Голос», який і визначає по певних пунктах, наскільки людина нам підходить. До того ж, є внутрішня служба безпеки, яка теж перевіряє людину по різних напрямках, щоб ті, хто розраховує на нашу підтримку, не несли нам репутаційних загроз. Тому, мабуть, з усіх політичних партій, які претендують згідно соціології на входження до парламенту, у нас найменша кількість людей, які йдуть по мажоритарних округах. Для нас не стоїть питання кількості, а якості. Нехай це буде одна людина на область, але ми гарантовано впевнені, що, коли вона прийде до парламенту, вона не перетвориться на «тушку», буде відповідальна, вона не буде пропускати без поважних причин голосування. Тому я переконаний, що прізвище Чередника опинилося серед тих людей, яких ми підтримуємо не просто так, а тому що він повністю підходить тим засадам, які ми пропагуємо, і є тією людиною, на яку ми однозначно будемо розраховувати у парламенті», — розповідає кандидат у народні депутати України Сергій Притула.

Сам кандидат у нардепи Микола Череднік зізнається, що йде до Верховної Ради не з популістичними лозунгами, на кшталт зробити дороги або побудувати садочки, адже це компетенція місцевої влади. А йде з готовністю законотворити і брати на себе відповідальність за майбутнє країни та її жителів.

«Я не обіцяю якихось популістичних речей, які нереально здійснити. Я не вдаюсь у популізм і не розповідаю про ремонт доріг, дитячі майданчики і тому подібне, які хочуть чути люди, де є дійсно проблеми. Основні задачі депутата Верховної Ради — написання законів і робити все, щоб ці закони працювали. Тому я обіцяю: буду чесно працювати в інтересах людей, інтересах громади і відстоювати інтереси Житомира, його жителів, і взагалі всіх українців. Тому що попри те, що депутат обирається на мажоритарному окрузі, він працює в інтересах держави та усіх людей», — говорить кандидат у народні депутати України Микола Череднік.

Власне, через такі прагнення, меседжі та ідеї прийшла висловити підтримку партії «Голос» та Миколі Череднику і пані Олена.

«Мені подобається їхня програма, мене вразив їх список. Багато людей, експертів, за якими я слідкувала раніше, яких я поважаю, ціную. Багато з них боролися з корупцією. Мені дуже подобається ця команда, і навіть у Житомирі вона мені теж подобається», — ділиться Олена Кучерук.

Зустріч у житомирському місцевому навколокультурному просторі пройшла у форматі відкритого спілкування і тривала більше двох годин. Завершившись фотосетом із представниками партії «Голос».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram