8bbe454ed08b7dbe732e48cbe42d8cac preview w440 h290 - ​Патрульні попереджають про акцію з перекриттям траси Київ-Чоп поблизу Житомира

Зранку 21 травня поблизу Житомира запланована акція протесту з перекриттям міжнародної траси Київ-Чоп. Тож патрульна поліція в Житомирській області заздалегідь попередила водіїв про можливе ускладнення руху.

«Водії, зверніть увагу! 21 травня о 9 годині на 128 кілометрі автомобільної дороги Київ — Чоп (поблизу с. Гадзинка) відбудеться часткове ускладнення дорожнього руху у зв’язку з проведенням акції протесту. Інспектори роти тактико-оперативного реагування та патрульні поліцейські забезпечуватимуть охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху.

Шановні водії, аби уникнути заторів та незручностей, рекомендуємо спланувати свій маршрут заздалегідь», — йдеться у повідомленні патрульної поліції.

Зазначимо, що акція протесту пов’язана з конфліктом між селянами та Держгеокадастром, який своїм наказом у травні 2021 надав дозвіл ГО «Фонд інвалідів АТО» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у постійне користування майже 2400 га землі поблизу Черняхова.

Як повідомляв Житомир.info, 15 липня 2020 року учасники АТО, відстоюючи свої права на земельні ділянки, перекривали трасу Житомир-Київ поблизу повороту на село Левків.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram