2a96d21677205bab03f5cc8d1d150ad0 preview w440 h290 - ​Під Житомиром проклали лісову стежку у формі карти України для бігу та прогулянок

До Дня Незалежності на території Зарічанського лісництва в Житомирському районі проклали десятикілометрову лісову стежку у формі карти України. Новий маршрут можна використовувати для бігових тренувань і прогулянок.

Про це повідомляють на сайті житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Ця стежка протяжністю майже 10 км за своєю формою повторює контур нашої держави, зменшений в понад 500 разів. Маркували її майже 2 місяці, адже шлях проходить крізь хащі, струмки та колючу ожину. Таку кропітку роботу провели бігуни з TopRunners Zhytomyr за сприяння працівників лісгоспу. Вони ж організовують і забіг, присвячений 30-річчю Незалежності України. Нині стежкою можна не тільки пробігтись, а й пройти помірним кроком, насолоджуючись свіжим повітрям, різноманіттям ягід та співами лісових пташок», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, 23 та 24 серпня у Житомирі відбудуться святкові заходи з нагоди 30-ї річниці Незалежності України: урочисте підняття Державного прапора, парад, відкриття магістрату та літературно-музичний марафон.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram