2a054d4817c0839ddaa381b2c4dba88b preview w440 h290 - ​Підприємиця, яка викупила комунальне приміщення в центрі Житомира, хоче облаштувати поруч парковку

Нова власниця приміщення колишнього ЖЕКу на Малій Бердичівській у Житомирі – ФОП Медведюк Олена Володимирівна, яка у 2018 році придбала цю нерухомість за 3 млн грн, хоче провести благоустрій території, що поруч, для влаштування парковки. З проханням погодити їй такі дії у липні 2021 підприємиця звернулася до міськвиконкому.

Про це йдеться у відповідному проєкті рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради, оприлюдненому на офіційному сайті.

«Погодити фізичній особі-підприємцю Медведюк Олені Володимирівні проведення благоустрою території з влаштуванням місць для тимчасового паркування транспортних засобів за адресою вул. Мала Бердичівська, 4 згідно з ескізним проєктом, з дотриманням норм, правил та державних стандартів», — йдеться в проєкті рішення.

Медведюк Олена Володимирівна зареєстрована в Житомирі як фізична особа-підприємець у 2003 році. Основний вид діяльності виробництво інших гумових виробів.

Нагадаємо, комунальне приміщення площею 251,5 кв.м на вулиці Мала Бердичівська, 4 в Житомирі виставили на аукціон у 2018 році. Початкова ціна приміщення, де колись знаходився ЖЕК, становила 2 млн 572,5 тис. грн. ФОП Медведюк Олена Володимирівна запропонувала за це приміщення 3 млн 18 тис. грн. Інших зацікавлених у придбанні об’єкта нерухомості в центрі Житомира не було.

Попри те, що аукціон не відбувся, 11 вересня 2018 року на позачерговій сесії Житомирської міськради було прийнято рішення про продаж приміщення в центрі міста єдиному учаснику.

Як у Житомирі нові власники використовують комунальні приміщення, які купили на аукціоні, дивіться у фоторепортажі від 23 листопада 2020 року.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram