У селі Степківка Андрушівського району Житомирської області від матері забрали трьох голодних недоглянутих дітей.

Про це йдеться у випуску ТСН від 16 листопада.

Від матері, що зловживає алкоголем, служба в справах дітей їх вилучила лиш після того, як сільський голова написала пост у Facebook. Вона стверджує про те, що діти 4, 8 та 12 років живуть без їжі в антисанітарних умовах. Вона неодноразово повідомляла в районне управління в справах дітей. Там вилучати малечу не квапилися. Тільки коли чиновниця про це написала публічно — служба раптово з’явилася.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Після допису в соцмережі в жительки Житомирської області забрали трьох недоглянутих дітей

Матір застали в стані сильного алкогольного сп’яніння, дітей забрали до лікарні. Усі троє, кажуть лікарі, були виснажені, в них виявили задавнений бронхіт. Нині їхній стан середньої тяжкості. У службі у справах дітей звинувачення у своїй бездіяльності відкидають.

Деталі – в сюжеті ТСН:


Нагадаємо, у квітні 2018 року в Чуднівському районі сусіди з поліцією забрали з холодної хати 2-річного хлопчика, якого мати залишила самого.

Як повідомляв Житомир.info, навесні 2017-го в Пулинському районі Житомирської області вилучили з сім’ї трьох братиків, яких батьки залишили без їжі в холодній хаті.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram