d940f8b531e19de0bac429e2e38b994b preview w440 h290 - ​Після звільнення керівника Коростенської лікарні, у якого Суслик вимагав «відкат», медзаклад очолить директор діагностичного центру

Директором комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради буде Сергій Ковердун, який до цього очолював КП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені».

Про це йдеться у протоколі №4 засідання конкурсної комісії від 13 жовтня, опублікованого на сайті Коростенської міської ради.

«Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» вважати Ковердуна С. А. Внести подання міському голові, щодо призначення Ковердуна С. А. на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради», та укладення з ним/нею контракту»,- йдеться у протоколі.

616ac60a0e602 original w859 h569 - ​Після звільнення керівника Коростенської лікарні, у якого Суслик вимагав «відкат», медзаклад очолить директор діагностичного центру

Скріншот з протоколу, зроблений 16 жовтня

Другим кандидатом на посаду директора була Ірина Довгошиєнко. 8 жовтня вона оприлюднила декларацію кандидата на посаду медичного директора КНП «Коростенська центральна міська лікарня».

Зазначимо, що в Єдиному державному реєстрі декларацій станом на 16 жовтня 2021 року є лише щорічна декларація Сергія Ковердуна, подана 12 березня 2021 року, в якій вказано місце роботи — комунальне некомерційне підприємство «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені».

Нагадаємо, наприкінці вересня 2021 року звільнився директор Коростенської центральної міської лікарні Микола Ходаківський. Це той керівник лікарні, у якого, за даними слідства, директор департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик вимагав хабар.

Як повідомляв Житомир.info, Сергій Ковердун очолив діагностичний центр в Коростені наприкінці січня 2020 року, будучи депутатом обласної ради від партії «Батьківщина».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram