31 жовтня о 9.00 відбудеться засідання 56-ї сесії Житомирської міської ради.

Відповідне розпорядження міського голови Сергія Сухомлина від 11.10.2019 опубліковане на сайті мерії 15 жовтня.

У порядку денному 53 питання, серед яких є питання про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.

5da57ffbb66dc original w859 h569 - ​Питання про звільнення заступника мера розглянуть на сесії Житомирської міськради, яка відбудеться в останній день жовтня

Повний перелік питань порядку денного, який виноситься на розгляд 56-ї сесії Житомирської міської ради, можна переглянути тут.

Нагадаємо, мер Житомира розповів Житомир.info, що станом на 19 вересня заступник міського голови Дмитро Ткачук не написав заяву на звільнення.

Як повідомляв Житомир.info, пропозицію щодо подання двох заяв на звільнення Сухомлин озвучив на початку сесії Житомирської міської ради 17 вересня 2019 року через неспроможність вирішити з перевізниками питання щодо пільгового проїзду інвалідів ІІ групи. За кілька годин начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний, який виграв конкурс і був призначений на посаду начальника управління з 16 квітня 2019 року, повідомив, що вже віддав меру свою заяву, а заступник мера Дмитро Ткачук сказав, що заяву не писав.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram