Майстер-класи, йога, фотосушка, кіно просто неба, пляжна вечірка та нічний забіг – так 27 червня у житомирському гідропарку святкуватимуть День молоді. Свято цього року назвали «Пікнік ідей». Для житомирян підготували більш ніж 20 локацій, які працюватимуть з 13-ї години.

Детальніше про святкування розповіла начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

«Тут працюватимуть і книжкові локації, спортивні, велика кількість різноманітних майстер-класів, ярмарок хендмейду, кінопокази, літературна сцена і пленери для художників. Тобто велика кількість, більше ніж 20 локацій, як спортивних, так і дитячих, культурних, мистецьких, молодіжних тут буде працювати. Провести гарно час можна буде вже з 13-ї години. З 16:00 на великій сцені почне працювати школа діджеїнгу, ветерани АТО будуть міксувати діджей-композиції на пляжі до 20:00. З 20:00 розпочинається вже концерт на цій самій великій сцені з місцевими гуртами. Так само о 20-й годині стартує світлове шоу разом із роботою гуртів. З 21-ї години ми починаємо нічний забіг з пантерами, він теж буде у гідропарку. Це безкоштовний забіг, головне взяти з собою ліхтарик, щоб тебе бачили. Приблизно дистанція це 2 км, тобто це фан-забіг, ніяких підготовок не потрібно. Всі гуртом біжать в темряві — так веселіше для молоді, але ліхтарики просимо з собою мати й попередньо зареєструватися, щоб ми бачили попередню кількість учасників», – говорить начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Завершать святкування День молоді фаєр-шоу від студії вогню «Дім сонця».

Нагадаємо, у 2020 році через карантинні обмеження День молоді проходив онлайн. З ранку і до вечора 27 червня у Facebook та YouTube транслюватимуть майстер-класи, лекції, спортивні заняття та концерт за участі житомирських музикантів.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram