Поблизу Бердичева між селами Осиково та Гришківці продовжують будувати дворівневу транспортну розв’язку. Роботи виконуються за державні кошти на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області. На зведення транспортного вузла планують витратити понад 270 мільйонів гривень.

Сьогодні підрядник завершує асфальтування на в’їзді транспортної розв’язки зі сторони Бердичева, паралельно працюють над зведенням шляхопроводу.

«На даному етапі ми закінчили монтаж останньої балки довжиною 33 метри, в принципі балки вже змонтовані. На даний момент 15 людей працює вдень і один вночі. Працює у нас три крани, три котки, екскаватор, компресор і вантажна машина МАЗ. Хотілося б скоріше повністю завершити монолітну плиту. На двох прольотах монолітна плитка завершена вже, по 12 метрів. Останню балку ми змонтували, почали вчора армувати. Я сподіваюся, що, якщо буде все добре, то десь числа 25-30 ми зможемо завершити монолітну плиту, але це ще залежить від того, якою буде погода», — розповідає виконроб Валентин Карлюка.

Для безпеки водіїв поруч з ділянкою, де проводять роботи, облаштовані розділові смуги для транспорту та дорожні знаки.

Проєктом будівництва розв’язки передбачено влаштування:

  • шляхопроводу на другому з’їзді Бердичів – Житомир та підходи до нього;
  • додаткового лівого віднесеного повороту на км 213+291 автодороги М-21 (на межі села Осикове);
  • лівого віднесеного повороту на другому з’їзді Бердичів – Житомир (перед селом Гришківці).

Дана транспортна розв’язка на автодорозі міжнародного значення М-21 стане частиною нового маршруту між Києвом та Кишиневом.

Нагадаємо, у березні 2021 ПП «Автомагістраль» виграла два тендери САД на поточний ремонт 20 км траси М-21 (від Житомира до Бердичева) на ділянці від села Двірець до повороту на обхід Бердичева (за селом Осикове). Загальна вартість робіт – понад 400 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році Служба автомобільних доріг у Житомирській області повідомила про плани будівництва нової транспортної розв’язки біля села Осикове Бердичівського району на трасі М-21 (Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський).

У вересні 2020 році САД у Житомирській області провела тендер на будівництво транспортної розв’язки поблизу Бердичева за 300 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, поблизу Бердичева триває будівництво дворівневої розв’язки: підсипають грунт і встановлюють палі для нового шляхопроводу.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram