e9a842dabab6734da0a12442f4a47ceb preview w440 h290 - ​Поблизу міста в Житомирській області врятували чоловіка, який заблукав і по пояс застряг у болоті

Малинські рятувальники витягли з болота чоловіка, який заблукав у темряві і по пояс застряг у багнюці.

Про це 3 вересня повідомила пресслужба управління ДСНС в Житомирській області.

«3 вересня о 06:15 до 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Малин прибіг чоловік, який повідомив, що прямуючи повз три озера, він почув крики людини. Він підійшов ближче та побачив, що у болоті між двома водоймами застряг чоловік, який благає про допомогу. Зрозумівши, що самотужки йому людину не врятувати, відразу ж побіг до пожежної частини», — йдеться у повідомленні.

На місці пригоди бійці ДСНС з’ясували, що потерпілий стоїть по пояс в багнюці, на відстані близько 8 м від твердої поверхні. В захисних костюмах та з рятувальним колом і мотузкою вони пішли до нього. Наблизившись якомога ближче, рятувальники кинули йому коло та, після того як він надів його на себе, вони потрохи почали тягнути його з болота.

Вже перебуваючи на березі, від госпіталізації врятований відмовився. З його слів з’ясувалося, що вночі він заблукав та потрапив у болото. Самостійно вибратись з нього він не зміг, адже після кожної спроби це зробити його засмоктувало все глибше. А до ранку кінцівки в нього задубіли від холоду.

«О 06:40 чергове відділення рятувальників у складі 5 чоловік особового складу повернулося у розташування частини», — повідомили рятувальники.

Як повідомляв Житомир.info, у січні 2020 на Хлібній в Житомирі рятувальники звільнили з пастки підлітка, який у під’їзді будинку застряг між стіною і трубою.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram