9cae4be72bd83fb2ffed13d88675b245 preview w440 h290 - ​Поблизу Житнього ринку в Житомирі водій Audi, якому виписали штраф, побив інспектора з паркування

10 серпня поблизу Житнього ринку в Житомирі на інспектора з паркування напав один з водіїв-порушників. Постраждалий написав заяву до поліції.

Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Сьогодні, близько 11:00, на інспектора з паркування напали. Інцидент стався на вулиці Гоголівській. Інспектор подав заяву до поліції», — йдеться у повідомленні міськради.

Порушник – власник автомобіля Ауді ТТ чорного кольору зупинився під знаком «Зупинку заборонено».

«Невідомий, як виявилося пізніше порушник, підійшов до мене з претензіями на залишене повідомлення. Розпочав штовхати та пропонував гроші. Я пояснив, що платежі інспекторами не приймаються. Звучали погрози фізичної розправи», — розповів інспектор.

Словесні погрози порушника переросли у штовханину. За десять хвилин «ображений» знову з’явився в районі Житнього ринку, біля пішохідного переходу, коли інспектор фіксував інше порушення.

«Звідки він взявся, не зрозуміло. Очевидно, вийшов з ринку. Я нагнувся зафіксувати відстань від пішохідного переходу до автомобіля-порушника. Відчув удар в шию та вухо», — каже інспектор.

За фактом погроз та спричинення тілесних ушкоджень інспектор з паркування написав заяву до поліції. Правоохоронці проводять перевірку обставин скоєння діяння та вживають заходів для встановлення особи, яка може бути причетною до скоєння порушення.

Нагадаємо, з 9 червня по серпень 2021 року житомирські інспектори з паркування виявили більше ніж 3 тисяч порушень ПДР у частині зупинки і стоянки на суму 1,4 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 17 травня 2021 у міській раді презентували інспекторів з паркування та розповіли, як вони працюватимуть. З 1 червня інспектори з паркування розпочали роботу, однак упродовж тижня автомобілістів за порушення ПДР у частині зупинки й стоянки транспортних засобів лише попереджали. З 9 червня інспектори почали штрафувати водіїв за вказані порушення.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram