190386171bd2fd7535132fce58e62f8e preview w440 h290 - ​Подарунок до Дня Любара від народного депутата Сергія Кузьміних – концерт гурту «Скрябін», безкоштовні дитячі розваги

5 вересня у центрі Любара зібралися не лише жителі селища і навколишніх сіл, а й сусідніх громад. За підтримки народного депутата Сергія Кузьміних для них підготували святкову програму до Дня Любара.

Сергій Кузьміних привітав присутніх зі святом, побажавши селищу процвітання і добробуту. Подяками і подарунками від народного депутата були відзначені колектив КНП «Любарська лікарня» в особі його керівника Ярослава Рудніцького та завідуюча інфекційним відділенням цієї ж лікарні Лариса Коколюк, ветеран педагогічної праці Ніна Руденко, випускник Любарського ліцею №1 Іван Марцун. Народний депутат привітав подружжя Миколи Дмитровича і Галини Григорівни Зілінських, які у шлюбі вже понад 60 років, а також передав у пологове відділення подарунок новонародженій дівчинці – її першу вишиванку. Крім того, за поданням Сергія Кузьміних грамотою Міністерства освіти і науки України було нагороджено Лідію Албазову, завідувачку Меленецького закладу дошкільної освіти Липненського ліцею.

Зі святом присутніх привітали депутат обласної ради Ігор Лукашенко, Любарський селищний голова Володимир Герасимчук, депутат Любарської селищної ради Руслан Караван.

«Особливо хотілося б подякувати Героям, які нині захищають незалежність України на Сході, і хвилиною мовчання згадати військових, які віддали за це своє життя», – зазначив Сергій Кузьміних, поклавши квіти до пам’ятника загиблим героям АТО.

«Ще за тиждень планували поїздку до Любара, приїхали сім’єю з двома доньками та з друзями, – розповіла Олена з Чуднова. – Дуже скучили за такими святкуваннями, коли і дітям є чим розважитися, і дорослим на що подивитися. Дякуємо за гостинність і за організацію такого свята!»

По-справжньому весело було дітям, для яких підготували безкоштовні майстер-класи з ебру, аквагрим, шоу мильних бульбашок, розваги з аніматорами.

Насамкінець на всіх чекав концерт від місцевих колективів, а головною зіркою святкування став гурт «Скрябін»&Юрко Юркеш Юрченко, які завітали до Любара на запрошення Сергія Кузьміних. Зі сцени лунали відомі хіти, які підспівували всі присутні. Та й повертаючись додому, багато хто наспівував знайомі рядки, як-от «Місця щасливих людей…»

Пресслужба народного депутата С.В.Кузьміних


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram