Житомирський завод «Кромберг енд Шуберт» є прикладом корпоративного донорства. Щороку кількість працівників, які виявили добровільне бажання здати кров, зростає. У 2019 році було здійснено 300 донорських здач крові і 300 — уже за останні пів року.

11 червня на онлайн-конференції Житомирського обласного центру крові працівниці «Кромберг енд Шуберт» Марина Лукашевич та Марія Кушнір поділились власним досвідом регулярного донорства та закликали усіх долучатися до благого діла.

«Ми з Мариною активні донори, через кожні 2 місяці здаємо кров. Також агітуємо наших колег. Ми пояснюємо людям, що кожен, хто здає кров, рятує чиєсь життя. За період карантину кількість донорів у нас збільшилась. Керівництво підприємства дуже позитивно ставиться до такого добровільного волевиявлення» — розповіла помічник інструктора виробничого навчання Марія Кушнір.

Її колега Марина Лукашевич запросила голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка, який також був присутній на онлайн-конференції, вперше стати донором крові. Голова облдержадміністрації зізнався, що раніше боявся здавати кров, а тепер готовий це зробити.

«Хочу запросити Віталія Бунечка до здачі крові. Ми з Марією 19 червня зранку йдемо у Центр крові. Ми працюємо з людьми, знаємо, як знайти потрібні слова, тому підтримаємо Віталія. Також зробимо фото на пам’ять. Я думаю після цього долучиться ще більше людей» — підсумувала Марина.

Світ відзначає День донора крові 14 червня. Але підприємство «Кромберг енд Шуберт» закликає приділяти увагу важливим питанням не лише один раз на рік. Працівники заводу на власному прикладі показують, що бути донорами крові — це важливо, корисно, почесно та зовсім не страшно.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram