Оперативники міграційної поліції ГУНП 12 серпня викрили двох громадян Узбекистану, які нелегально знаходяться на території України. Відносно подружжя складено адміністративні матеріали та визначено терміни залишення нашої держави.

Про це повідомляють на сайті ГУНП у Житомирській області.

«Чоловік та жінка, віком 39 та 34 років, не змогли надати поліцейським жодних документів про підстави перебування в Україні та постійне місце реєстрації. При цьому оперативники встановили, що вони проживають в області щонайменше два роки. Така ситуація є грубим порушенням міграційного законодавства держави. Тож подружжя доставили до територіального підрозділу ДМС м. Житомира, де в подальшому відносно них були оформлені адміністративні матеріали за статтею 203 КУпАП», – йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання про примусове повернення іноземців до Узбекистану.

Загалом з початку року працівники відділу міграційної поліції ГУНП виявили 7 нелегалів, які у встановленому порядку повернені до країн походження.

Як повідомляв Житомир.info, 24 червня у Житомирі прикордонники виявили трьох іноземців, які незаконно перебували в Україні та займались підприємництвом.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram