20a87faa6f6957b659fda69f931e1136 preview w440 h290 - ​Приватний вуз відкриє на околиці Житомира ліцей для старшокласників

Київський інститут бізнесу та технологій отримав ліцензію для закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Житомирський ліцей київського інституту бізнесу та технологій» на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти.

Про це йдеться у розпорядженні голови Житомирської ОДА №611 від 2 листопада 2021, оприлюдненому на офіційному сайті облдержадміністрації.

«Видати закладу вищої освіти «Київський інститут бізнесу та технологій» товариства з обмеженою відповідальністю для структурного підрозділу Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Житомирський ліцей київського інституту бізнесу та технологій» ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти за рівнем початкової, базової та профільної середньої освіти з ліцензованим обсягом 180 осіб», — йдеться у розпорядженні.

5f - ​Приватний вуз відкриє на околиці Житомира ліцей для старшокласників

У документі зазначається, що ліцей знаходиться у Житомирі на вулиці Комерційній, 2 (поруч з вулицею Івана Гонти, — ред.).

Нагадаємо, при двох житомирських університетах з першого вересня 2021 року запрацювали наукові ліцеї для учнів старших класів – при Житомирському державному університеті ім. Івана Франка і ДУ «Житомирська політехніка».

Про те, як учні старших класів можуть вступити до цих ліцеїв, дивіться у відеосюжеті від 30 червня 2021.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram