a4ccaa0c80e32fdd8eaeaa523cd59141 preview w440 h290 - ​Рідкісні та популярні, великі та маленькі: Всеукраїнська виставка собак усіх порід у Житомирі. Фоторепортаж

Зранку на Мальованському стадіоні у Житомирі людно, адже сьогодні, 12 вересня, з 10.00 до 18.00 тут проходить Всеукраїнська виставка собак усіх порід «Полісся-2021».

Найбільш представленою на виставці породою собак є середньоазіатські вівчарки, а загалом тут можна побачити близько 80 видів порід.

Допоки судді оцінюють песиків у кожній з категорій, власники чекають своєї черги, спілкуються, знайомляться та діляться досвідом.

Дехто прийшов на виставку, щоб придивитися і придбати собі чотирилапого друга. А дехто, особливо батьки з дітьми — помилуватися песиками та погладити чи сфотографуватися з ними.

Якщо поспішите, то до 18:00 ще встигнете побачити песиків вживу, але якщо ні — не засмучуйтеся, бо вже за тиждень у Житомирі пройде виставка безпородних собак «Мокрий ніс».

Більше про сьогоднішню виставку собак дивіться у відеосюжеті

Нагадаємо, на 12 вересня анонсували проведення на стадіоні мікрорайону Мальованка в Житомирі всеукраїнської виставки собак всіх порід.

Як повідомляв Житомир.info, 5 вересня 2021 на Михайлівській у Житомирі пройшов Всеукраїнський марш за права тварин.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram