Під звуки японських барабанів в театрі ляльок офіційно відкрили фестиваль «Дні Японії в Житомирі». На урочистостях зібралися як представники громадськості, обласної та міської влади, так і поважні гості. А саме — Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураі.

«Щиро вітаю з проведення «Днів Японії у Житомирі». Це мій перший візит до Житомира, але мені дуже приємно, що настільки багато людей цікавляться японською культурою. Для розвитку відносин між нашими країнами важлива співпраця у політиці, економіці. Але, я вважаю, що найважливішим є взаєморозуміння між народами», — каже Надзвичайний та Поважний Посол Японії в Україні Такаші Кураі.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Східна музика, танці та частування рисовими кульками, - стартував фест «Дні Японії в Житомирі»

«Культура та духовність — це фундаментальні речі, на яких будується держава. Ми сьогодні можемо зробити таку колаборацію і показати, що є цікавого у нас і відповідно подивитися на цікавинки країни, де сходить сонце», — говорить начальник управління культури та туризму Житомирської ОДА Тетяна Парфентієва.

«Два роки тому ми висадили на Михайлівській чудові сакури, і всі переживали, чи будуть вони цвісти, чи перезимують. Вони полюбили наш клімат, нашу землю, і ми маємо гарні сакури на Михайлівській. Друга серія наших відносин із загадковою країною — це сьогоднішній день. Я дуже рада, що є можливість поєднати, познайомити культуру України та Японії», — додає керуюча справами Житомирської міської ради Ольга Пашко.

Крім японської музики, на відвідувачів фестивалю чекали танцювальні номери, балет та східні смаколики — мочі, до приготування яких, під пильним керівництвом майстра-кухаря Накамуре Хітоше, могли долучитися усі охочі.

План проведення фестивалю «Дні Японії у Житомирі» дивіться тут.

Нагадаємо, у рамках проведення першого фестивалю «Дні Японії в Житомирі» у краєзнавчому музеї відкрилися виставки, яка презентує традиційну японську культуру.

В житомирському кінотеатрі «Жовтень» відкрилась виставка японських ляльок, каліграфії та фотопроект. Фоторепортаж дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, 23 травня Михайлівську в Житомирі прикрасили до святкування першого в місті фестивалю «Дні Японії».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram