e7f7d93ca3b077eb463a61d487ff3751 preview w440 h290 - ​Спортивною столицею України стане Житомир?

Житомир — спортивне місто, де проводять всеукраїнські змагання, куди з’їжджається активна молодь. Спортивні досягнення вже є і це лише початок. Про це розповів Сергій Сухомлин під час презентації передвиборчої програми «ЖИТОМИР.ЗАВТРА».

«Спартак-Арена», яка не змінювалась десятками років, відреставрована та приймає футбольні матчі.

Було багато скептиків, які не вірили, що футбол може повернутись до Житомира. Але його відродили. Футбольний клуб «Полісся» розвивається й надалі за підтримки міського голови Сергія Сухомлина та депутатського корпусу міської ради.

Є перші плоди — хлопці грають із сильними командами в Першій Лізі та показують гарні результати. А ще — в дитячу спортивну школу записуються все більше дітей, тренується і футбольна команда, де грають дівчатка.

«Видів спорту багато, у нас є талановита молодь, і це треба розвивати. Всі, хто гуляє Михайлівською або алеєю на майдані Соборному, не один раз бачили юнаків на скейтах. Їм, безперечно, потрібен свій простір для тренувань. І він має бути саме в центрі, аби ті могли виконувати трюки на публіку, бо така у них культура, вони цим живуть. Сучасний скейтпарк вже починають будувати на Новому бульварі», — розповів Сергій Сухомлин.

Житомир унікальний. Далеко не кожне місто може похизуватись наявністю гідропарку, і це треба використовувати. Місто вже приймало всеукраїнські змагання з веслування на човнах-драконах. Свято було яскравим.

У планах — реконструкція гідропарку, заміна старих атракціонів і створення спортивних зон. Адже змагання, які відбуваються на березі Тетерева, доводять: житомирянам це потрібно. У Житомирі є молодь, яка цікавиться і водними видами спорту.

Окрім цього, в програмі команди Сергія Сухомлина є й розвиток спортивної інфраструктури: як вздовж річки Тетерів, так і вздовж Кам’янки. А набережна під підвісним мостом вже змінюється з кожним днем.

Амбітний план створити в Житомирі «Палац спорту» залишається. Мер міста неодноразово звертався до Кабміну за фінансовою підтримкою цього проєкту. Робота в цьому напрямку безперервно йде. Саме тому Житомир — одне із п’ятьох міст, яке отримало субвенцію. Проєкт майбутнього вигляду спортивної споруди також є.

Крім того, Житомир має зручне розташування, тож цілком може стати спортивним центром, де проводитимуть спортивні змагання різноманітного плану.

«Починати треба з дитинства, з кожної школи, кожного мікрорайону. Там мають бути свої спортивні й дитячі простори, аби розвивати навички та вміння. Зміни вже відбуваються, спорт у Житомирі з року в рік розвивається. Результати вже є! Є й проєкти, які вже мають фундамент. Тож давайте продовжувати!», — закликає кандидат на посаду житомирського міського голови Сергій Сухомлин.

І це все міський голова Житомира та команда «Пропозиції» обіцяють створювати упродовж наступної каденції.

Пресслужба політичної партії «Пропозиція»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram