39a62f1bb3645dacc80e5245ccdc6c09 preview w440 h290 - ​У Бердичеві ніч шукали братика і сестричку, які втекли з дому через сімейний конфлікт

У Бердичеві поліцейські уночі шукали двох підлітків: сестричка і братик втекли з дому через побутові суперечки з дорослими і вирішили переночувати в під’їзді сусіднього будинку.

Про це 18 серпня повідомила пресслужба ГУНП в Житомирській області.

«Повідомлення про зникнення у райцентрі 15-річної дівчинки та її 11-річного братика надійшло до поліції у ніч з 17 на 18 серпня. Правоохоронці встановили обставини та перевірили місця можливого перебування дітей. Вранці обох виявили у під’їзді сусіднього будинку. Нині у родині працюють ювенальні інспектори», — йдеться у повідомленні.

Про зникнення братика і сестрички правоохоронцям повідомили батьки. За їх словами, діти пішли гуляти ще надвечір, однак додому так і не повернулися. Поліцейські з’ясували, що родина не перебуває на соціальних обліках. Окрім розшукуваних, у ній виховуються ще двоє дітлахів.

Також у процесі опитування мешканців будинку, правоохоронці дізнались, що того вечора зниклі діти гостювали у сусідів, яким пожалілись на побутові суперечки з дорослими членами сім’ї.

Поліцейські упродовж ночі перевіряли можливі місця знаходження братика і сестрички, у тому числі працювали на авто- і залізничній станціях, оглядали закинуті приміщення у мікрорайоні тощо.

Близько 7 ранку 18 серпня обох розшукуваних дітей виявили біля сусідньої багатоповерхівки по тій же вулиці. На щастя, нічого лихого з ними не сталося. За словами знайд, частину ночі вони провели у під’їзді одного із будинків, бо не хотіли повертатися додому.

«Дітей передали у родину. Нині з ними і дорослими працюють ювенальні поліцейські, з’ясовуючи причини такої поведінки дітей і роз’яснюючи їм ймовірні загрози від подібних витівок. Батькам же наголошують на сумліннішому ставленні до обов’язків по вихованню дітей і відповідальності за їх ігнорування», — повідомили в поліції.

Як повідомляв Житомир.info, 9 серпня 2021 на вокзалі в Києві розшукали двох братів, 13 та 14 років, з Житомирської області: підлітки їхали маршруткою до сестри, але переплутали зупинки і вийшли в іншому районі столиці.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram