4fc7ae6229a5bb9a7b225013c8e71526 preview w440 h290 - ​У Бердичеві відкрили ЦНАП: меблі, техніку та програмне забезпечення купили за майже 50 тисяч євро

У Бердичеві 21 травня відкрили Центр надання адміністративних послуг. У сучасному ЦНАПі надаватимуть 213 адміністративних послуг можна отримати в одному приміщенні – сучасному ЦНАПі. Меблі та техніку купили за майже 50 тисяч євро за рахунок Програмою Європейського Союзу «U-LEAD з Європою».

Про це повідомляють на сайті Житомирської обласної ради.

«Через ЦНАП надаватимуть адмінпослуги соціального характеру з питання отримання державних соціальних допомог та отримання житлової субсидії. Найближчим часом у центрі планується надання адміністративних послуг з оформлення та видачі паспортних документів. Надійними партнерами Бердичівської влади та громади у справі створення центру надання адміністративних послуг стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою. У рамках співпраці з Програмою Європейського Союзу «U-LEAD з Європою» з питання модернізації центру надання адміністративних послуг проведено капітальний ремонт першого поверху приміщення виконавчого комітету Бердичівської міської ради за рахунок міського бюджету в сумі4793,4 тис. грн.Крім того, було придбано обладнання для функціонування ЦНАПу в сумі 315,7 тис. грн.За рахунок вказаної Програми було отримано меблі, комп’ютерну техніку, ознакування, електронну систему керування чергою, програмне забезпечення «Вулик» на загальну суму біля 50 тис. євро», – йдеться у повідомленні

На відкритті ЦНАПу також зазначили, що на даний час за кошти міського бюджету придбано робочу станцію, проводиться робота щодо підключення до каналу конфіденційного зв’язку.Крім того, розглядається звернення жителів громади щодо запровадження надання адміністративних послуг з питання видачі посвідчень водія та реєстрації транспортних засобів через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Також, в рамках заходу було проведено захід під назвою «Відкритий діалог щодо становлення територіальних громад». Говорили про оцінку спроможності територіальних громад Житомирської області, аналізували шляхи зміцнення фінансової спроможності територіальних громад та інші питання децентралізації.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2021 року на Польовій у Житомирі в тестовому режимі запрацював «Прозорий офіс».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram