У Бердичеві офіційно відкрили офіс партії «Слуга Народу». Він став першим районним офісом партії на Житомирщині і одним з перших в Україні.

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко переконує: команда «Слуга Народу» працює не під вибори, а для людей, тому в майбутньому в усіх районах України з’являться офіси партії.

«Політична партія «Слуга Народу» до кінця цього року планує відкрити районні офіси у всіх нових районах України. У планах нашої партійної організації та Житомирської обласної організації до кінця року відкрити офіси у Новограді-Волинському, Коростені та Житомирському районі. Сьогодні перший відкрили у Бердичеві. Я вважаю, що це правильна ініціатива нашої політичної сили, адже це показує, що ми в комунікації з виборцями, в прямому спілкуванні, не ховаємось, а навпаки відкриті», — каже народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Партійний офіс у Бердичеві – це місце, куди може прийти будь-який містянин, якому потрібна допомога, запевнив народний депутат України Богдан Кицак.

«Наразі партія «Слуга Народу» активно починає розбудовувати свою партійну структуру по всій території України. Мені дуже приємно, що саме на Житомирщині, в Бердичівському районі, починає працювати реально діюча районна партійна організація, яка буде і вже приймає велику кількість людей, відпрацьовує звернення, спрямовує їх до відповідних органів з метою позитивного вирішення», — говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Богдан Кицак.

Особливо тут раді людям з новими ідеями, адже розбудова громад — це першочергове завдання для команди президента.

«Будь-яка людина з будь-якою проблемою та ідеєю може приходити. Особисто я дуже хочу бачити побільше ініціативних та ідейних людей, які будуть приходити та разом, спільно з нами будуть впроваджувати зміни», — сказала голова фракції «Слуга Народу» в Бердичівській міськраді Анна Левандовська.

Як зазначив народний депутат України Арсеній Пушкаренко, до кінця 2021 року такі офіси планується відкрити в Новограді-Волинському, Коростені та Житомирі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram