b83bdf74f3a7fe80972143c0e6edae82 preview w440 h290 - ​У «день тиші» на вулицях Житомира продовжують висіти політична агітація та «натяки»

Переддень виборів за законодавством є «днем тиші», коли забороняється будь-яка агітація за кандидатів та політичні сили.

Про це нагадує поліція Житомирської області.

«Стаття 70 Закону України «Про вибори народних депутатів України» чітко визначає, що «передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування», — інформує поліція.

Забороняється проведення масових акцій, розповсюдження агітаційних матеріалів, публічні оголошення про підтримку партією чи окремими кандидатами у депутати проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач. За порушення передбачене адміністративне покарання у вигляді штрафу.

20 липня, у «день тиші» перед виборами до Верховної ради, на деяких стовпах, дверях та інформаційних дошках біля під’їздів житомирських будинків продовжують висіти «агітки» за кандидатів та партії.

Уранці такі матеріали читачі зафіксували на вулицях Велика Бердичівська, Індустріальна, Вільський шлях, Київська. Рекламу кандидатів не поспішають знімати всередині магазину «Полісся-Продукт» на Київській.

Деякі партії на сіті-лайтах залишили «натяки» у вигляді слоганів «Зробимо їх ще раз» та «Найцінніше – життя».

5d32eecfe273b original w859 h569 - ​У «день тиші» на вулицях Житомира продовжують висіти політична агітація та «натяки»

5d32eed860ff8 original w859 h569 - ​У «день тиші» на вулицях Житомира продовжують висіти політична агітація та «натяки»

Нагадаємо, у «день тиші» перед президентськими виборами 31 березня 2019 року на житомирських вулицях зняли практично всю політичну рекламу зі вказанням прізвищ кандидатів, залишивши лише словесні «натяки» на кольоровому тлі.

Як повідомляв Житомир.info, 21 липня відбудуться вибори до Верховної ради України. Дільниці відкриються о 8.00. На дільницях будуть бюлетені різних розмірів залежно від кількості зареєстрованих кандидатів. По Житомирському округу №62 до Верховної ради на позачергових виборах 21 липня 2019 року балотується 18 кандидатів, інформацію про них читайте тут. Про 7 кандидатів, які балотуються по Чуднівському округу №67, куди входить частина Житомира, читайте тут. Усього на момент завершення реєстрації в шести одномандатних округах Житомирської області було 76 кандидатів, станом на ранок 11 липня залишилося 74 кандидати: 44 самовисуванці та 30 від політичних партій.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram