1fddc27ac6a7588262aac74f1f209bea preview w440 h290 - ​У Коростені працівники вокзалу виявили на залізничних коліях 14-річну дівчину: лежала і не реагувала на зауваження

У Коростені 21 вересня близько 16:00 під час обходу прилеглої до залізничного вокзалу території черговий виявив дівчину-підлітка, яка лежала на коліях та не реагувала на звернення до неї. Працівники забрали дитину з небезпечного місця та викликали медиків і поліцію.

Про це повідомляють на сайті ГУНП у Житомирській області.

«У супроводі поліцейських карета швидкої допомоги доставила дівчинку до лікувального закладу. Туди ж прибули і ювенальні інспектори, які поспілкувались з дитиною, встановили її особу та з’ясували ситуацію в родині. Попередньо відомо, що через свій емоційний стан юнка не усвідомлювала небезпеку перебування на залізничних коліях. На даний час 14-річній дівчинці надається необхідна медична допомога», — йдеться у повідомленні.

Ювенальні інспектори також працювали з матір’ю дитини, нагадали їй про батьківські обов’язки та оформили відповідні адмінматеріали. Відтепер родина перебуватиме під увагою правоохоронців та соціальних служб.

Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2021 року на залізниці в Овручі потяг травмував 22-річну дівчину, яка перетинала колії під вагонами.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram