5d183009c11e09acd21868f8c3820ba4 preview w440 h290 - ​У Коростені загубився 2-річний хлопчик: дитину на вулиці побачила продавчиня магазину та викликала поліцію

У Коростені поліцейські повернули мамі 2-річного хлопчика, який сам блукав вулицею. Дитину побачила продавчиня магазину та викликала поліцію.

Про це 16 вересня повідомили на сторінці «Поліція Житомирської області» у Facebook.

«Днями до поліції зателефонувала продавець одного з магазинів у Коростені та розповіла, що знайшла на вулиці 2-річного хлопчика. Його ніхто не супроводжував та не розшукував, тож жінка занепокоїлась, аби дитина не втрапила у біду. До магазину виїхала група реагування Коростенського райуправління та ювенальні інспектори. Також про подію сповістили працівників міського центру соціальних служб. Спільними зусиллями вдалося встановити родину малого та розшукати його матір. Жінка на момент прибуття поліцейських уже розпочала пошуки сина, якого, за її словами, залишила під нагляд сусідів, допоки поралась на городі.

Ювенальні інспектори провели з жінкою бесіду та оформили адмініматеріали, нагадавши про відповідальність за належний догляд за дитиною», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, на початку вересня у Житомирі кондукторка і патрульні допомогли повернутися додому хлопчику, якого мама загубила у тролейбусі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram