68ce5a7bc1df200b4a94d9098e88a3a5 preview w440 h290 - ​У магазинах Житомирської області продавали неякісні цигарки, податківці знайшли підпільний цех, де їх виготовляли

У магазинах Житомирської області продавали тютюнові вироби, виготовлені з недоброякісної сировини. Прокуратурою Житомирської області спільно з податковою міліцією викрито та припинено роботу ще одного нелегального цеху з виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини.

Про це 20 лютого повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Прокуратура Житомирщини спільно з податковою міліцією області викрили та припинили роботу ще одного нелегального цеху з виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини», — повідомили в прокуратурі.

Йдеться про те, що у торгівельній мережі Житомирської області правоохоронці виявили у великій кількості тютюнові вироби, виготовлені з недоброякісної сировини. У подальшому було встановлено, що виготовленням сумнівної якості тютюнової продукції, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії, займалася група осіб, обладнавши нелегальний цех в одному із населених пунктів Кагарлицького району Київської області.

«У середу, 20 лютого 2019 року, у рамках досудового розслідування, під процесуальним керівництвом прокуратури області, співробітниками податкової міліції області проведено санкціонований обшук у нелегальному цеху, обладнаному у складських приміщеннях», — зазначили в прокуратурі.

Фальсифікат виготовляли на спеціальних технологічних лініях, застосовуючи автоматичне обладнання для фасування в упаковки. За результатами проведеного обшуку було виявлено та вилучено значний обсяг тютюну – 2000 кг та готову продукцію, а також інші компоненти для незаконного виробництва тютюнових виробів, пакувальні матеріали тощо.

«На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 204 КК України проводить податкова міліція, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області», — повідомила прес-служба прокуратури.

8697210ee6bf8c0181c9f4133829ebe8 original w859 h569 - ​У магазинах Житомирської області продавали неякісні цигарки, податківці знайшли підпільний цех, де їх виготовляли895ecc1b852aea548558e617bfb4d507 original w859 h569 - ​У магазинах Житомирської області продавали неякісні цигарки, податківці знайшли підпільний цех, де їх виготовляли

Фото прес-служби прокуратури Житомирської області

Крім того, кількома днями раніше співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області ліквідували ще один підпільний цех по виробництву фальсифікованих тютюнових виробів у Броварському районі Київської області.

Про це 18 лютого повідомляла прес-служба Державної фіскальної служби України.

«В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України було встановлено, що в одному з населених пунктів Київської області функціонує підпільний цех, в якому виготовляють та зберігають з метою подальшого збуту фальсифіковані цигарки. Незаконне виробництво розміщувалось в ангарному приміщенні, яке орендував житель Києва»,- повідомили в ДФС.

За результатами проведених заходів підпільний цех було ліквідовано. З незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 143,5 тис. пачок фальсифікованих цигарок в асортименті вартістю 4,3 млн грн, а також 42 кг. тютюнової сировини, 2 пакувальні станки, картонні коробки та упаковки з назвами різних торгових марок, пакувальні стрічки та пакувальний клей. Загальна вартість вилучених ТМЦ становить майже 6,4 млн. грн.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2018 року в приватному будинку в Житомирі поліцейські викрили підпільний цех, де вилучили 400 пачок цигарок, 350 літрів спирту, півтонни горілки.

Житомир.info

Фото прес-служби ДФС України


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram