6290d40c21147718b56c75d29430e404 preview w440 h290 - ​У Малинській лікарні встановили нові сучасні ліжка за сприяння «Нашого краю»

Малинська міська лікарня отримала 45 нових багатофункціональних ліжок на суму 1 млн грн. Необхідну суму в бюджеті Житомирської обласної ради знайшли за сприяння депутата Житомирської обласної ради, голови Житомирського обласної організації політичної партії «Наш край» Сергія Диняка та першого заступника голови Житомирської обласної ради Олега Дзюбенка.

Комфортними ліжками відтепер будуть користуватись пацієнти відділення анестезіології та інтенсивної терапії, а також хірургічно-травматологічного, інфекційного, неврологічного, терапевтичного та пологового відділень лікарні. Такі сучасні ліжка-трансформери для хворих забезпечують правильне позиціювання пацієнта на ліжку та допомагають полегшити його стан, забезпечити результативну терапію. Конструкція також дозволяє медичному персоналу проводити огляд і виконувати маніпуляції в максимально комфортних умовах.

«Дуже важливо допомагати медичним закладам, особливо в період пандемії. А комфортні ліжка мають бути у всіх лікарнях. Від цього залежить результативність лікування та комфорт як пацієнтів, так і лікарів», — зазначив Сергій Диняк.

Жителі Малинської ОТГ вдячні депутатам «Нашого краю» за постійну підтримку та допомогуу вирішенні проблем та потреб громади.

Пресслужба Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram