5c691a66a0743ee7c0a1df416db43870 preview w440 h290 - ​У місті Житомирської області чоловік сокирою побив автомобіль та вікна в чужій квартирі і отримав 3 роки позбавлення волі

В Овручі суд виніс вирок чоловіку, який в серпні 2020 сокирою розбив усі вікна в автомобілі «Москвич», а потім ще й два вікна чужої квартири. За хуліганство обвинувачений отримав рік обмеження волі, проте, маючи невідбуте ще одне покарання за наркотики, відтепер мусить відбути 3 роки і 1 місяць ув’язнення.

Про це йдеться у вироку Овруцького райсуду Житомирської області від 7 вересня 2021, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У матеріалах суду зазначається, що подія сталася увечері 10 серпня 2020 по провулку Стадіонному, 4 в місті Овруч. На вулиці біля багатоквартирного будинку обвинувачений сокирою побив усі вікна в припаркованому автомобілі «ИЖ», а потім ще кілька разів вдарив сокирою і розбив два вікна квартири, що розташована на першому поверсі.

Таким чином, чоловік завдав матеріальних збитків двом потерпілим: власниці автомобіля 2120 грн, а власниці квартири – 5780 грн.

615c307706b5d original w859 h569 - ​У місті Житомирської області чоловік сокирою побив автомобіль та вікна в чужій квартирі і отримав 3 роки позбавлення волі

Скріншот з вироку суду

У суді обвинувачений свою вину визнав повністю та розповів, що мотивом для його хуліганських дій стало те, що чоловік, який користувався вказаним автомобілем, а саме співмешканець власниці «Москвича», мав упродовж місяця відремонтувати його автівку, проте не зробив цього. Тоді він взяв вдома сокиру і побив скло в автомобілі майстра, а заодно і вікна в квартирі на першому поверсі, яка належала його знайомій, з якою у нього начебто були нормальні відносини, конфліктів не було.

Потерпіла – власниця автомобіля «ИЖ», розповіла, що влітку їй зателефонувала свекруха і розповіла, що в її автомобілі, припаркованому біля будинку свекрів, побили усі вікна. На той час автомобілем користувався її співмешканець, який у суді розповів, що був свідком події. Чоловік потерпілої також зазначив, що обвинувачений — його знайомий, колишній сусід, з яким він не конфліктував раніше, окрім його авто побив ще і «Волгу», яка стояла поруч.

Інша потерпіла – власниця квартири у суді розповіла, що в зазначений день її вдома не було. Коли їй зателефонували і повідомили про подію, приїхала додому і застала два розбиті вікна (5 склопакетів) і розбиту машину сусіда. Подробиці дізналась від сусіда, який усе бачив. До цього жодних конфліктів з обвинуваченим не було. Коли вона через місяць випадково зустріла обвинуваченого і запитала про причину хуліганства, той відповів, що прийде і ще раз розіб’є.

615c308103e23 original w859 h569 - ​У місті Житомирської області чоловік сокирою побив автомобіль та вікна в чужій квартирі і отримав 3 роки позбавлення волі

Скріншот з вироку суду

Упродовж року обвинувачений не відшкодував матеріальні збитки потерпілим. Експертиза визнала його осудним і 7 вересня Овруцький суд виніс вирок по справі щодо хуліганства – 1 рік обмеження волі. Втім обвинувачений мав невідбуте покарання за вироком суду від 23 квітня 2020 року за статтею 309 (незаконне виробництво, виготовлення, зберігання наркотиків), тож заразом отримав остаточне покарання – 3 роки і 1 місяць позбавлення волі.

615c3090d8a4e original w859 h569 - ​У місті Житомирської області чоловік сокирою побив автомобіль та вікна в чужій квартирі і отримав 3 роки позбавлення волі

Скріншот з вироку суду

Як повідомляв Житомир.info, на світанку 9 серпня 2021 на Польському Бульварі в Житомирі агресивний чоловік лопатою побив кілька вікон в квартирах на першому поверсі, а потім сів за кермо мікроавтобуса і поїхав геть. Так чоловік висловив свій протест, тому що жителі будинку забороняли йому паркувати автомобіль на клумбі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram