c75eb3bbcfed0bfbc8311a5e04b202c0 preview w440 h290 - ​У навчально-реабілітаційному центрі в Житомирському районі виявили прострочені продукти та ліки, - результати моніторингу

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області перевірила комунальний заклад «Денишівський навчально-реабілітаційний центр» у Житомирській області.

Результати моніторингового візиту опублікували 22 березня на офіційному сайті Уповноваженої Верховної ради України з прав людини.

«Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко спільно з моніторами національного превентивного механізму та начальником відділу комунікацій та доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дар’єю Гончаровою здійснили моніторинговий візит до комунального закладу «Денишівський навчально-реабілітаційний центр» на Житомирщині», — йдеться у повідомленні.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​У навчально-реабілітаційному центрі в Житомирському районі виявили прострочені продукти та ліки, - результати моніторингу

Територія закладу приємно вразила своєю чистотою та охайністю. Приміщення Денишівського навчально-реабілітаційного центру доглянуте. Педагогічним колективом створені комфортні умови для навчання та розвитку дітей з тяжкими порушеннями мовлення у поєднанні з розумовою відсталістю, затримкою психічного розвитку.

Водночас були виявлені наступні недоліки. Зокрема, перед дверима закладу встановлений пандус, нахил якого не відповідає державним будівельним нормам. Керівництво закладу зверталося з офіційним листом до Управління освіти Житомирської області про необхідність виправлення існуючої проблеми.

У вбиральні через відсутність кабінок, або дверей в кабінках порушується право на приватність. Також були виявлені унітази без кришок, які за своїм розміром не відповідають віковим потребам вихованців.

У харчоблоці були виявлені продукти харчування, зокрема, панірувальні сухарі та печиво, термін придатності яких сплив. А також виноградна суміш, на якій не був зазначений термін придатності і дата виготовлення.

У медичній частині були виявлені ліки, термін придатності яких сплив. В ізоляторі дезінфікуючий засіб стояв на підлозі біля умивальника, що є небезпечним для дітей.

Зазначені порушення у вигляді листів реагування будуть доведені до керівництва Житомирської обласної ради та управління освіти області.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області готуються до реформування інтернатних закладів: до 1 червня мають провести моніторинг Романівського дитбудинку-інтернату, Довбиської спецшколи-інтернату та Ушомирської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram