Житомирська патрульна поліція погодила нову схему руху на майдані Соборному, яка діятиме вже з 10 листопада. Про це 6 листопада на черговому засіданні виконкому розповів начальник управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

«На даний час пропонується змінити взагалі концепцію щодо організації руху транспорту на площі, а саме звуження кругу ближче до вулиці Леха Качинського. Фактично звільняється третина площі Соборної, зокрема, в тій межі, яка була на Європейському тижні мобільності. Тут був проблемний момент, де вулиці Перемоги та Київська, чому органи поліції практично два місяці не давали погодження. У цей вузол були внесені корективи за зауваженнями поліції», – пояснює Костянтин Підпокровний.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​У поліції погодили нову схему руху на майдані Соборному в Житомирі і на вихідних наноситимуть розмітку

Розмітка буде тимчасовою, аби протестувати нову схему руху. Носитимуть її спеціальною жовтою фарбою. Для цього у суботу, 9 листопада, повністю перекриють майдан Соборний.

«9 листопада планується проведення нанесення розмітки, а 10 листопада введення цієї схеми. Сьогодні, після прийняття рішення, буде розміщена інформація для мешканців та інформаційні панно на всіх в’їздах. 7 та 8 листопада будуть проведені організаційні заходи щодо точкування. Схема тимчасова, не більше року», – додає начальник управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради.

Нову схему руху погодили присутні члени виконкому. Проте, якщо вона створюватиме дискомфорт для водіїв чи пішоходів, або ж стане причиною виникнення ДТП, її можуть скасувати.

Нагадаємо, 25 жовтня 2019 року на житомирському майдані Соборному, де немає дорожньої розмітки, зіткнулися Lanos і KIA. Заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук тоді казав, що розмітку на Соборному не наносять, оскільки поліція не дає на це погодження.

Як повідомляв Житомир.info, 26 вересня 2019 року заступник мера Житомира показав новий варіант схеми руху на Соборному. 16 жовтня на майдані Соборному встановили нові дорожні знаки, а з наступного дня мали розпочати нанесення розмітки. Заступник міського голови Дмитро Ткачук стверджував, що до кінця тижня (до 20 жовтня) на майдані змінять організацію дорожнього руху за схемою, погодженою міською комісією з безпеки руху.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram