a45a637c5c6c506e6f72cef67e33e468 preview w440 h290 - ​У п’яти громадах Житомирської області стартував новий соціальний проєкт з підтримки ветеранів АТО

У Житомирській облраді під час зустрічі голови Володимира Федоренка з ексміністеркою у справах ветеранів й учасницею бойових дій Оксаною Колядою обговорити новий соціальний проєкт.

Про це 9 липня повідомила пресслужба Житомирської облради.

Цей проєкт передбачає роботу в Житомирській та Дніпропетровській областях: в кожній по 5 громад. На Житомирщині це — Житомирська, Бердичівська, Новоград-Волинська, Андрушівська, Баранівська та Попільнянська громади.

«Вже створюються робочі групи з числа ветеранів, волонтерів, з якими ми працюватимемо над налагодженням зв’язків із органами місцевого самоврядування та адвокатуванням питань, пов’язаних із медико-психологічною реабілітацією та соціальною адаптацією ветеранів. Це значить, що через створені робочі групи наша команда спробує посилити роль ветеранських осередків на місцях у впровадженні більш якісних та дієвих програм, які стосуються реінтеграції учасників бойових дій в цивільне життя», — розповіла Оксана Коляда.

У рамках проєкту буде проаналізовано місцеві бюджети для того, щоб в подальшому допомогти в територіальних громадах знайти найоптимальніші варіанти фінансування програм реінтеграції УБД. Дослідницька робота реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Нідерландів.

Регіональний координатор проєкту на Житомирщині — голова Ради ветеранів України, учасник АТО, житомирянин Володимир Лагута.

«Ветеранська спільнота здатна напряму впливати на органи місцевого самоврядування і допомагати своїм же. Тому посилення впливу ветеранських осередків у громадах піде виключно на їх користь та розвиток. Наші ветерани соціально активні громадяни України і їх досвід може бути поширеним на всю країну», — зазначив Володимир Федоренко.

В обласній раді нагадують, що планується створення спільної з облдержадміністрацією робочої групи за участі ветеранів Житомирщини, яка ретельно вивчатиме всі нагальні питання, які стосуються потреб ветеранів та їх родин.

На завершення зустрічі голові обласної ради подарували каталог ветеранських просторів, у якому презентовано і Житомирський, який, до речі, став першим в Україні.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі фахівці Міністерства у справах ветеранів будуть надавати послуги учасникам АТО/ООС.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram