b3113efac79c1bbde78fbc4c20dfd47c preview w440 h290 - ​У Житомирі близько сотні молодих десантників урочисто склали військову присягу на вірність українському народові

У 199-му навчальному центрі ДШВ в Житомирі близько сотні молодих десантників урочисто склали військову присягу.

Про це 22 травня повідомила пресслужба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

«У 199-му навчальному центрі Десантно-штурмових військ ЗС України, дислокованому у місті Житомир, відбулися урочистості з нагоди складання Військової присяги на вірність українському народові юнаками, які були призвані до лав Збройних Сил України в рамках цьогорічного весняного призову», — йдеться у повідомленні.

Начальник 199 навчального центру Десантно-штурмових військ ЗС України полковник Віталій Гриців привітав строковиків з такою важливою для кожного військовослужбовця подією в житті.

Близько сотні молодих десантників зі зброєю в руках, перед своїми побратимами та командирами, урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові.

«Потягом місяця молоді десантники під керівництвом бойових офіцерів та молодших командирів проходили базову загальновійськову підготовку, вивчали ази військової справи. Невдовзі молоде поповнення відбуде для подальшого проходження військової служби до військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України», — повідомили в пресслужбі ДШВ.

Як повідомляв Житомир.info, 21 травня 2021 відзначали шосту річницю створення 199-го навчального центру Десантно-штурмових військ у Житомирі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram