e39387d0b61c34584bc99c552d5b17e4 preview w440 h290 - ​У Житомирі директор та вчителі школи поскаржились у поліцію на повідомлення з погрозами та шантаж

У Житомирі директор школи та декілька вчителів цього навчального закладу почали отримувати інтернет-повідомлення з погрозами, вимогою сплатити борг та шантажем. Люди звернулися в поліцію.

Про це 4 червня повідомила Ювенальна превенція Житомирської області на своїй сторінці у фейсбук.

«До поліції Житомира звернувся директор та вчителі однієї зі шкіл обласного центру. Зокрема, керівник навчального закладу поскаржився, що певний час він отримує через повідомлення інтернет-месенджера погрози від невідомих. Останні вимагають від чоловіка сплати боргових зобов’язань третьої особи, шантажуючи при цьому поширенням завідомо неправдивих відомостей про нього у соцмережах. Окремі педагоги також отримують листи з погрозами», — йдеться у повідомленні.

Вказане звернення поліцейські належним чином зареєстрували та розпочали необхідні перевірки. Водночас працівники підрозділу кіберполіції з’ясовують джерела розповсюдження погроз і причетних до цього осіб.

«Після завершення розпочатих заходів і встановлення усіх обставин події буде надана правова оцінка, а особи колекторів можуть бути притягнені до відповідальності відповідно до чинного законодавства», — зазначають у Ювенальній превенції.

68a961b8f9f1c1c765355fa42ce2a5f4 - ​У Житомирі директор та вчителі школи поскаржились у поліцію на повідомлення з погрозами та шантаж

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році житомирянин здав поліції чоловіків, які вимагали 3 тис. доларів за непоширення на нього компромату.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram