d4384a87f48ba7914be601fd750b0860 preview w440 h290 - ​У Житомирі готуються до реконструкції кінотеатру «Жовтень»: оголосили тендер на проєктну документацію за 1 млн грн

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило спрощену закупівлю на виконання проєктних робіт з реконструкції кінотеатру «Жовтень», що на майдані ім. С.П. Корольова, 11. Очікувана вартість закупівлі — 1 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 6 жовтня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, роботи з розробки проєктної документації мають бути виконані до 20 грудня 2021 року. Джерело фінансування — місцевий бюджет.

У тендерній документації зазначається, що підрядник має при проєктуванні передбачити планувальні рішення щодо розміщення в будівлі: приміщення кінозалу з великим світлодіодним екраном та сценою для виступів колективів; передбачити кабінети, кімнати розвитку, кімнати для гуртків (танці, співи, гончарна справа, художня майстерня, кімнату-студію звукозапису тощо), зал для семінарів, конференцій; передбачити утеплення стін та максимально зберегти існуюче опорядження стін мозаїкою; передбачити систему відеоспостереження та інше. Реконструкція кінотеатру має здійснюватись в одну чергу без виділення пускових комплексів.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради приймає пропозиції до 19 жовтня 2021 року.

Про те, що зберігають у глядацькій залі житомирського кінотеатру «Жовтень» і який вигляд мають кіноапаратна та старі кабінети, дивіться тут.

Нагадаємо, у 2020 році проєкт реконструкції кінотеатру виставили на громадське голосування, але тоді житомиряни обрали ремонт Нового Бульвару. Тоді ж у мерії повідомили, що проєкт з реконструкції «Жовтня» «поклали на полицю» допоки не знайдуть фінансування.

Як повідомляв Житомир.info, на початку березня 2016 року для розробки концепції арт-центру в житомирському кінотеатрі «Жовтень» створили ініціативну групу. Для розробки ескізного проєкту у міській раді вирішили оголосили конкурс. 1 листопада в пресцентрі міськради відбулося засідання журі, на якому визначили найкращу концепцію трансформації кінотеатру «Жовтень» в арт-центр міста Житомира.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram