Підлітки об’єднуються заради спільного майбутнього. Так, молодь віком 14-17 років з Житомира, Харкова, а також прифронтової Новомихайлівки та Красногорівки в рамках благодійного проекту «Мрійники» створюють спільну візію майбутнього України, в якій вони бажають жити разом.

«Вони приїхали для того, щоб познайомитися у першу чергу, для того щоб діти, які живуть на лінії розмежування, по суті, на війні, показали своє сьогодення і життя молоді у своїх селищах і містах, і, можливо, побачили іншу мирну Україну, яку вони ніколи не бачили, в містах, в яких вони ніколи не були, та побачити таких же однолітків, як вони», — розповіла керівниця БО «БФ «Громадяни» Марія Лемберг.

Житомир став другим містом, яке відвідали учасники проекту. Тут дітям забезпечили харчування, а також надали автобус та організували дозвілля.

«Крім того, що Сергій – мер міста, він ще й організував наше харчування на ці дні. І ми отримали величезну підтримку в Житомирі, і це радує. Дуже вдячна. І я думаю, що діти багато чого цікавого в Житомирі відчули, почули і дізналися», — каже Марія Лемберг.

Також діти мали змогу поспілкуватися з успішними житомирянами. Одним з таких натхненників став мер міста Житомира Сергій Сухомлин, який розповів молоді про власний шлях успіху.

«Це діти, які дуже розумні, які хочуть жити дійсно у вільній, багатій країні. Вони можуть це зробити, тут Харків, Житомир Красногорівська команда, і вони вже інші абсолютно, і вже через 10 років вони прийдуть нам на зміну, через 15 років, і будуть змінювати цю країну. І дуже важливо, щоб вони повірили, що зміни можливі, і щоб вони не залишили цю країну», — вважає міський голова м. Житомир Сергій Сухомлин.

Чотири команди створюють ідеї майбутніх проектів у рамках спільної візії майбутнього, які вони матимуть змогу втілити у життя вже на місцях. Організатори проекту вважають, що завдяки таким зустрічам молодь з різних куточків України має змогу зміцнити взаємовідносини між собою та об’єднатися.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram