e2b6a9e76b0b1b59c10197a89242618f preview w440 h290 - ​У Житомирі перевірять усі рекламні конструкції та демонтують ті, що встановили з порушеннями

У Житомирі вирішили перевірити усі рекламні конструкції на відповідність законодавству та нормам безпеки. У разі виявлення порушень, через суд вимагатимуть їх демонтажу.

Таке рішення за пропозицією мера Житомира Сергія Сухомлина 17 квітня підтримав виконавчий комітет міської ради.

«Я пропоную членам виконкому створити робочу групу і відпрацювати усі рекламоносії у Житомирі, щоб це не було вибірково – одна чи дві компанії, перевірити усе на відповідність законодавству, нормам безпеки. А потім, не рішенням виконкому демонтувати ті, де виявляться порушення, а звернутися до суду з чіткою аргументацією і з правовою позицією міськвиконкому на демонтаж усіх рекламних конструкцій по місту Житомиру, які не відповідають нормам. Це варто зробити один раз і поставити крапку на цьому», — зазначив Сергій Сухомлин.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​У Житомирі перевірять усі рекламні конструкції та демонтують ті, що встановили з порушеннями

Він також додав, що варто переглянути розмір плати за розміщення реклами у місті.

«Друга пропозиція стосується підвищення плати операторам зовнішньої реклами за її розміщення. Останній раз вона переглядалась у 2012 році. Тоді вартість розміщення реклами на білборді коштувала близько 1-1,5 тис. грн. Місту з одного білборду вони зараз платять, як і тоді — 500 грн, а вартість розміщення реклами вже зросла в рази і коштує тепер в межах 2,5–4 тис. грн, залежно від місця розташування рекламної конструкції. Пропоную врегулювати це питання і внести зміни до вартості розміщення реклами в Житомирі», — запропонував мер Житомира.

За його словами, обидва ці рішення: перевірка конструкцій на відповідність нормам та зростання вартості за їх розміщення, дозволить дещо зменшити кількість реклами в місті і трохи наповнить бюджет.

Дані питання були підняті на засіданні виконкому під час розгляду питання щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, зокрема ТОВ «»Видавничий Дім «Стар Медіа», котре виграло суд, у якому оскаржило рішення виконкому про відмову у дозволі на розміщення скролів по вулиці Перемоги та вулиці Покровській.

Нагадаємо, на минулому засіданні міськвиконкому 3 квітня 2019 року питання про надання дозволу на розміщення реклами у Житомирі ТОВ «Видавничий Дім «Стар Медіа», було зняте з розгляду.

Про особливості житомирської реклами, а саме лайтпостери посеред тротуару, читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, 5 грудня 2018 року Житомирський виконком до 1 вересня 2019 року продовжив дозволи на розміщення майже 200 рекламних конструкцій, у тому числі і ТОВ «Видавничий Дім «Стар Медіа».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram