adfd8ac799ce14bd9ae73b1866950c65 preview w440 h290 - ​У Житомирі півтора місяця прийматимуть пропозиції щодо перейменування проїзду Кондратюка на проїзд Поплавської

У Житомирі 46 днів в усній, письмовій та електронній формах прийматимуть пропозиції та зауваження щодо перейменування проїзду Юрія Кондратюка на проїзд імені Марини Поплавської.

Оголошення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування проїзду Кондратюка на проїзд Марини Поплавської 10 грудня опублікували на сайті Житомирської міськради.

Обґрунтування громадського обговорення – електронна петиція, подана Богданом Михайловським, яка набрала необхідну кількість голосів . Організатор обговорення – департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міськради.

Пропозиції приймають департамент містобудування та земельних відносин (вул. Покровська, 6, тел. (0412) 47-27-94, 47-27-86, електронна пошта – [email protected]) та управління по зв’язках з громадськістю (майдан ім. Корольова, 4/2, тел. (0412) 48-12-01, електронна пошта — [email protected], [email protected], [email protected]).

Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення подаються в усній чи письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням ПІП та адреси учасника обговорення протягом 46 днів з дати оприлюднення цього оголошення (тобто, до 24 січня 2019 року).

Письмові пропозиції мають містити позначку «Громадські обговорення з приводу перейменування проїзду Юрія Кондратюка на проїзд імені Марини Поплавської). Анонімні пропозиції й зауваження не реєструються і не розглядаються.

Відповідальними за проведення обговорення визначені в. о. заступника директора департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міськради Сергій Володимирович Давидюк та головний спеціаліст Служби містобудівного кадастру Ігор Миколайович Слободенюк (вул. Покровська, 6, кімн.1, тел. 47-27-94).

Оприлюднити результати громадського обговорення планують протягом 2 тижнів після закінчення строку подання пропозицій.

dLl 2 - ​У Житомирі півтора місяця прийматимуть пропозиції щодо перейменування проїзду Кондратюка на проїзд Поплавської
dLl 1 - ​У Житомирі півтора місяця прийматимуть пропозиції щодо перейменування проїзду Кондратюка на проїзд Поплавської

Нагадамо, петиція Богдана Михайловського 23 жовтня 2018 року була опублікована на сайті Житомирської мерії та вже 14 листопада набрала необхідну кількість голосів.

Заступник мера Житомира Вікторія Краснопір відповіла житомирянину, що рішення про перейменування провулку буде підготовлене з врахуванням думок громадськості.

Як повідомляв Житомир.info, педагог, КВНщиця, акторка Марина Поплавська загинула 20 жовтня дорогою зі Львова. За 4 години до загибелі Марина розмістила допис з дванадцятьма дотепними висловлюваннями комічного актора театру і кіно Олександра Ширвіндта. Того ж дня на майдані Корольова, біля знаку «Я люблю Житомир», облаштували куточок пам’яті гумористки. Знайомі та колеги кажуть: вона була чудовим другом, серцем будь-якої команди. 21 жовтня з Поплавською прощалися у Києві, 22 жовтня – в рідному Житомирі. Фоторепортаж тут.

22 жовтня Шевченківський районний суд міста Києва обрав цілодобовий домашній арешт мірою запобіжного заходу водієві автобуса, який підозрюється у вчиненні смертельного ДТП.

8 листопада 2018 Марині Поплавській присвоїли звання «Почесний громадянин міста Житомира», а її колеги запропонували встановити у Житомирі інсталяцію, присвячену пам’яті акторки.

1 грудня 2018 року президент України Петро Порошенко нагородив акторку, викладачку з Житомира Марину Поплавську орденом «За заслуги» ІІІ ступеня посмертно.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram