e1599314715902224c2c38ba4a13a11d preview w440 h290 - ​У Житомирі поліція шукає дебошира з Михайлівської: чоловік не з’являється на експертизу

Чоловік, якого 18 червня 2021 затримали на Михайлівській у Житомирі за хуліганство та напад з ножем на перехожу, яка зробила зауваження, наразі перебуває в розшуку.

Про це Житомир.info 18 серпня повідомила потерпіла у даній справі Юлія.

«Слідчі винесли постанову про призначення Симоновському судово-психіатричної експертизи, бо він перебував на обліку у психіатра. Позаяк підозрюваний не з’являється на виклики слідчого, не з’явився на психологічну експертизу і відсутній за місцем своєї реєстрації, його було оголошено у розшук. Оскільки правопорушник може страждати на психічні розлади, поводитися неадекватно в громадських місцях, завдавати фізичної та матеріальної шкоди оточуючим, прошу всіх, кому стане відомо про місце перебування Симоновського Ярослава, терміново повідомити правоохоронні органи», — просить потерпіла.

За словами жінки, прокурор, який здійснює процесуальне керівництво даного досудового розслідування, при зустрічі зауважив, що є потреба у обранні щодо підозрюваного запобіжного заходу, однак на сьогоднішній день їй невідомо про подання з цього приводу будь-яких клопотань до місцевого суду.

У пресслужбі ГУ Нацполіції в Житомирській області Житомир.info підтвердили інформацію про те, що підозрюваний у хуліганстві із застосуванням зброї на Михайлівській, в даний час розшукується поліцією. Більш детальнішу інформацію пообіцяли надати пізніше.

Як повідомляв Житомир.info, увечері 18 червня 2021 на Михайлівській у Житомирі чоловік з ножем чіплявся та погрожував перехожим і відвідувачам кафе. Дебошира затримали, але того ж дня відпустили. А вже наступними вихідними житомиряни повідомляли про нові інциденти на Михайлівській: цей же чоловік знову поводився неадекватно, лаявся, погрожував, пошкодив одну з вітрин.

22 червня 2021 поліція повідомила, що дебоширу оголосили про підозру за ч.4 ст. 296 (Хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram