У Житомирі 24 червня прикордонники виявили трьох громадян Узбекистану, які протягом декількох років незаконно перебували в Україні.

Про це повідомляють на сторінці «Північний кордон. Держприкордонслужба» у Facebook.

«Так сьогодні, в обласному центрі, оперативними співробітниками Житомирського прикордонного загону було виявлено трьох громадян Республіки Узбекистан, які впродовж декількох років незаконно перебували в Україні. Зловмисники, в порушення норм законну, займались підприємницькою діяльністю на одній з торгових точок міста. За порушення вимог ст.203 КУпАП, іноземців притягнуто до відповідальності. Заходи з перевірки тривають. Вирішується питання про їх примусове повернення до країни походження», – йдеться у повідомленні.

Перевірка здійснювалась в рамках міжвідомчого Плану заходів у сфері протидії нелегальній міграції спільно зі співробітниками Міграційної поліції, Державної міграційної служби, Національної гвардії та Нацполіції Житомирської області.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2020 року житомирські прикордонники затримали молдаванина, якого 10 років розшукував «Інтерпол».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram