У Житомирі в більярдному клубі «Додо» 25-го вересня проходив обласний чемпіонат з вільної піраміди серед юніорів, юнаків та дівчат. Організатор змагань — Федерація спортивного більярду у Житомирській області.

Чемпіонат відбувся завдяки партнерам: компанія «Він Стрім» — відомого в Україні виробника дезінфікуючих засобів, мобільного оператора Vodafon та ремонтної служби «мобільний лікар».

«Цього року це вже третє змагання серед дітей. Представлені у нас три регіони. Зокрема, місто Житомир, Житомирський район: з Новогуйвинська хлопці приїхали та і з районного центра — місто Малин», — розповідає голова федерації спортивного більярду України в Житомирській області Айрат Маскулов.

Наймолодшому учаснику чемпіонату — 8 років. Хлопчик займається більярдом 9 місяців і вже має чималі результати.

«У нас папа займається більярдом, тому дитина пішла по стопах папи. Ми вже були на турнірах чемпіонату України, де були учасники віку нашого малюка, але усе-таки ми залишаємося наймолодшими у турнірі», — ділиться мама хлопчика Ірина.

З Малина до Житомира приїхала команда з трьох учасників.

«Ми вже втретє цього року на змаганнях обласних. Є вже результати, друге та третє місце ми вже займали на цих змаганнях. Сьогодні сподіваюся, що теж виступлять на найкращому рівні», — зауважує голова федерації більярдного спорту у місті Малин Володимир Мілієнко.

Для переможців підготували цікаві призи.

«Є призи, які видають всім, це стартові пакети, засоби гігієни. Перше друге та третє місце там розподілено, що перше місце — це годинник, друге — безконтактні навушники й третє — це музична колонка», — каже голова федерації спортивного більярду України в Житомирській області Айрат Маскулов.

Отож, переможцями обласного чемпіонату з вільної піраміди стали: перше місце — Віктор Розбицький (Житомир), 2 місце — Артем Слеменев (Житомир), 3 місце розділили Максим Ковальчук та Іван Заїка ( Малин).

Представники компанії «Він Стрім» розповідають: постійно підтримують соціальні заходи та проєкти у сфері спорту та культури. Особливо ті, що проходять в Житомирі, адже тут народився засновник компанії — Микола Вірьовкін.

«Наша компанія «Він Стрім» завжди підтримує такі починання. Ми виступаємо вже багато років партнерами різних змагань по всій Україні спортивних, різних фестивалів, щоб підтримати спорт, бренд України у світі, підтримати дітей і тих, хто хоче стати кращими», — говорить директор компанії «Він Стрім» Микола Вірьовкін.

Компанія «Він Стрім» виробляє антисептичні засоби під торговими марками «Clean Pro», «Clean Stream», «ProSept». Сьогодні більш ніж 10 000 підприємств та понад 3 млн українців використовують продукцію «Він Стрім» щодня.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram