4a9ea6866eb2a335dc02f5c569842f61 preview w440 h290 - ​У Житомирі шукають керівників фольклорного ансамблю, центру творчості, туристичного інформцентру та школи з хокею

Житомирська обласна рада оголосила конкурси на посади керівників чотирьох комунальних закладів.

Про це 10 липня повідомляє пресслужба Житомирської облради.

Зокрема, обиратимуть керівників:

  • КП «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав»,
  • КУ «Житомирський обласний центр народної творчості»
  • КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр»,
  • Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з хокею на траві.

У конкурсі на посади керівників закладів культурного спрямування можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше 3 років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

У конкурсі на посаду директора спортивного закладу можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем «магістр», стаж роботи за фахом не менш як 3 роки.

Особи, які відповідають зазначеним вимогам і бажають брати участь у конкурсах, упродовж 30 днів з дня опублікування оголошення про конкурс, а саме з 9 липня, мають подати у Житомирську обласну раду відповідний пакет документів.

Терміни проведення конкурсу — не пізніше 2-х місяців з дня опублікування оголошення про конкурс.

З детальною інформацією про конкурси можна ознайомитись на сайті Житомирської облради за посиланням.

За даними сайту Житомирської облради, нині обов’язки керівників КП «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» виконує Ольга Хмельницька, КУ «Житомирський обласний центр народної творчості» виконує Альона Сердечна, а КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» — Василь Кравчук.

Нагадаємо, з 6 березня 2019 року обов’язки директора обласної ДЮСШ з хокею на траві виконує майстер спорту з самбо Дмитро Дзензелюк.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram