1608e28d5e050baeb785202e64608e35 preview w440 h290 - ​У Житомирі суддя заявила про втручання в її діяльність: шахраї у Telegram виманили в обвинуваченого 10 тис. грн за «липову» постанову на його користь

У Житомирі шахраї запропонували свою допомогу чоловіку, який притягувався до адмінвідповідальності. За 10 тис. грн вони пообіцяли вплинути на суддю Богунського райсуду Галину Панченко, щоб та «позитивно» вирішила справу.

Про це йдеться у повідомленні про втручання в діяльність судді, яке вона 27 жовтня направила до Вищої ради правосуддя та Генпрокуратури. Повідомлення оприлюднене на сайті ВРП.

Суддя Галина Панченко зазначила, що в її провадженні перебувала справа про притягнення чоловіка до адмінвідповідальності. Засідання було призначене на 9.15 27 жовтня. Особа, що притягується до адмінвідповідальності через канцелярію повідомила суд про визнання своєї вини і просила проводити розгляд справи без неї.

Суд наклав на обвинуваченого стягнення у виді 17 тис. грн штрафу з позбавленням права керувати автомобілем 1 рік. Однак близько 10.00 до залу суду прийшов обвинувачений з дружиною і повідомили, що незадовго до цього невідома особа звернулася до них через Telegram, представилась представником суду і запропонувала допомогу, а саме — вплив на суддю Панченко, яка може за винагороду «позитивно» для них вирішити справу. Люди погодились і перерахували на електронний гаманець 10 тис. грн. У відповідь отримали сканкопію підробної постанови суду про закриття провадження, винесеною нібито суддею Панченко Г.В., де містився підпис судді та відтиск печатки суду.

Номер телефону шахрая був прихований.

6183f00b2e552 original w859 h569 - ​У Житомирі суддя заявила про втручання в її діяльність: шахраї у Telegram виманили в обвинуваченого 10 тис. грн за «липову» постанову на його користь

Скріншот з сайту ВРП

У своєму повідомленні про втручання в діяльність суддя зазначає, що дії невідомих осіб «створили уявлення можливості вплинути на суд та на прийняття судового рішення у незаконний спосіб, що в цілому негативно позначається на авторитеті правосуддя та підриває незалежність судової влади».

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2021 у Коростені суддя Олена Невмержицька, яка відпустила під домашній арешт обвинувачених, поскаржилась на втручання в її діяльність з боку потерпілого.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram