12 квітня в Житомирі ТОВ «Enjoy Travel» відкрило перший франчайзинговий офіс міжнародного туроператора «Pegas Touristik» за адресою вул. Київська, 65. На відкриття завітало багато житомирян, які змогли не тільки поласувати солодощами та шампанським, але й прийняти участь у розіграші призів.

Було розіграно:

10 подарункових сертифікатів зі знижкою 10%;
10 подарункових сертифікатів на індивідуальний трансфер до готелю;
один сертифікат на проживання у готелі PGS Hotels Kiris Resort 5 на 7 ночей, який виграла Матусевич Ірина.

На заході був присутній генеральний директор компанії Enjoy Travel — Артем Козловський. Під його керівництвом компанія працює на ринку туризму вже 12 років та входить в топ-10 найбільших турагенств України.

«Ми вибрали Pegas Touristik, бо це — один з найбільших міжнародних туроператорів. Головною перевагою компанії є її надійні перевізники та авіалінії. Pegas Touristic є власником декількох готелів в Туреччині. ТОВ «Enjoy Travel» на сьогодні має 4 власних офіси, 3 з яких у Києві та один відтепер і в нашому рідному Житомирі. Ми прагнемо до якості, створення чогось нового і бути першими. Наша турагенція стала повністю відкритою для суспільства. Вся інформація про турагенцію доступна та вільна на нашому каналі YouTube та Instagram. Ми хочемо показати життя турфірми, як це працює, скільки коштує і що для цього потрібно. Однією з особливостей нашої агенції є те, що ми постійно знаходимось з Вами на зв’язку з-за допомогою персонального туристичного чат-бота в Telegram: https://t.me/enjoy_travel_bot. Ми відкриті, ми розвиваємось і маємо на меті стати кращими в Україні. Якість, комфорт, відкритість, комунікабельність, гарна ціна — наші головні пріоритети», — розповів Артем Козловський.

Запрошуємо всіх жителів міста до нового офісу «Pegas Touristik». Тут знають, як підібрати подорож Вашої мрії.

Контакти:

тел. +38 (063) 63 68 262 ; +38 (067) 34 50 707

Telegram bot : https://t.me/enjoy_travel_bot
E-mail [email protected]

Сайт: www.enjoy.com.ua
Підписуйтесь на наш відеоблог: https://www.youtube.com/channel/UCZ4KBuZQuRRFYhqPVCmA7yQ

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​У Житомирі відкрили перший офіс міжнародного туроператора «Pegas Touristik»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram