У суботу, 26 жовтня, на маршрут №3 «Богунія-Корбутівка» вийдуть комунальні автобуси ТТУ.

Про це 25 жовтня повідомила пресслужба Житомирської міської ради з посиланням на інформацію управління транспорту та зв’язку.

«Управління транспорту і зв’язку міської ради повідомляє, що з 26.10.19 буде курсувати автобусний маршрут № 3 «Богунія — Корбутівка». Обслуговувати вищевказаний маршрут будуть комунальні автобуси КП ЖТТУ міської ради», — йдеться в оголошенні, в якому опублікована схема руху міського автобусного маршруту №3.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​У Житомирі відновили автобусний маршрут, який скасували три роки тому через нерентабельність і дублювання тролейбуса

648958139ddb0af740ed3e4dce7feb5d - ​У Житомирі відновили автобусний маршрут, який скасували три роки тому через нерентабельність і дублювання тролейбуса

Начальник автобусного парку КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Роман Мусійчук на своїй сторінці у соцмережі додав, що автобуси №3 «Богунія-Корбутівка» рухатимуться з інтервалом у 10-12 хв.

Нагадаємо, про намір пустити нові комунальні МАЗи за маршрутом «Богунія-гідропарк» 22 жовтня повідомив начальник автобусного парку КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Роман Мусійчук.

Як повідомляв Житомир.info, автобусний маршрут «Богунія-Корбутівка» діяв у Житомирі раніше, але був скасований наприкінці 2016 року. У листопаді того ж року житомиряни просили повернути маршрутку №3. Проте заступник мера Житомира Дмитро Ткачук переконував у правильності рішення про скасування маршруту, який на 90% дублював тролейбусний маршрут №5а і був нерентабельним для перевізника.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram