63f0ca130cd35e83fde90c24358bb642 preview w440 h290 - ​У Житомирі відсвяткували четверту річницю гіпермаркету меблів ROLF

Меблі купуй – отримуй три подорожі на двох до моря та багато цінних подарунків! Святкуємо разом четверту річницю гіпермаркету меблів ROLF!

Гіпермаркет меблів ROLF – унікальний проект, що не має аналогів в Україні, був відкритий 29 липня 2017 року. ROLF — сучасний погляд на звичний формат походу за покупками і пропонує своїм відвідувачам максимально широкий вибір меблів і товарів для дому, більше 100 фабрик, зібраних під одним дахом, серед яких такі лідери ринку як: BLEST, MEBUS, Zlatamebel, Konstanta, Barva, Elnova, Lis master, ADK, BRW, AMF, Embawood, Гербор, Buczynski та багато, багато інших. Таким чином, клієнт с задоволенням зможе знайти меблі для кожної кімнати свого дому!

За чотири роки діяльності ROLF з кожним днем все більше і більше житомирян та жителів області надають перевагу ROLF при виборі місця купівлі меблів! Протягом всього часу відбувалась та продовжує відбуватись постійна робота над поліпшенням сервісу, асортименту та умов у гіпермаркеті. Саме тому, цілком справедливо ROLF — став улюбленим місцем в Житомирі для покупок меблів, адже раніше в Житомирі не існувало такого спеціалізованого меблевого центру в подібних великих масштабах, до того ж з неймовірними конкурсами для своїх клієнтів, аналогів яким не існує у місті! Наші клієнти вже подорожували до Франції, Італії, Іспанії, Туреччини та ОАЕ!

На честь свого четвертого Дня народження ROLF провів грандіозну акцію: МЕБЛІ КУПУЙ – ОТРИМУЙ ТРИ ПОДОРОЖІ НА ДВОХ ДО МОРЯ!

Переможці акції отримали багато цінних подарунків серед побутової техніки, а головними призами були три подорожі на двох до Греції, Чорногорії та Туреччини.

Акція проходила з 26.06 – 29.08.2021, в два етапи. Перший фінал – 01.08.2021 та головний фінал – 29.08.2021

Клієнти гіпермаркета ROLF отримали чудову нагоду вдосконалити інтер’єр та стати переможцями акції!

Слідкуйте за акціями від гіпермаркета меблів ROLF!


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram