68e29fc1f3d1634d74422ea15bf20231 preview w440 h290 - ​У Житомирі виконком хочуть наділити виключним правом надавати дозволи на розкопки відремонтованих доріг і тротуарів. Перелік вулиць

У Житомирі проводити розкопки та порушувати благоустрій на капітально відремонтованих дорогах та тротуарах можна буде лише з дозволу виконавчого комітету.

Про це йдеться у проєкті рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «Про організацію робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою населених пунктів Житомирської міської територіальної громади», оприлюдненому 19 травня на сайті міськради.

«Виключно за рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради виконувати роботи відкритим способом на об’єктах благоустрою, на яких був проведений капітальний ремонт асфальтобетонного покриття або укладена тротуарна плитка, та магістральних вулицях міста згідно з додатком», — йдеться у проєкті рішення виконкому.

60a619f03c48b original w859 h569 - ​У Житомирі виконком хочуть наділити виключним правом надавати дозволи на розкопки відремонтованих доріг і тротуарів. Перелік вулиць

60a61a048a287 original w859 h569 - ​У Житомирі виконком хочуть наділити виключним правом надавати дозволи на розкопки відремонтованих доріг і тротуарів. Перелік вулиць

Разом з тим, передбачається, що проведення ремонтних робіт на інженерних мережах способом горизонтального буріння не потребуватиме спеціального дозволу виконкому.

Також даним проєктом рішення передбачається заборонити комунальним підприємствам підключати до своїх мереж споживачів, що самовільно порушили благоустрій на вулицях м. Житомира, які мають асфальтобетонне покриття.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році житомирський виконком заборонив комунальникам підключати до своїх мереж споживачів, які без дозволу розрили асфальт на дорозі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram