5e1a55a420431761e020ef776f1ba3fc preview w440 h290 - ​У Житомирі за 10.5 млн субвенції з держбюджету поремонтують тротуари на Івана Гонти і куплять дві підмітальні машини

Бюджет Житомирської міської територіальної громади отримав 10.5 млн грн субвенції з державного бюджету. Кошти витратять на ремонт тротуарів по вулиці Івана Гонти та придбають дві підмітальні машини.

Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету 18 серпня.

«На ваш розгляд пропонується розподіл субвенції з державного бюджету, яка надійшла нам за сприяння народного депутата Ігоря Герасименка, і спрямовується на капітальний ремонт тротуарів по вулиці Івана Гонти – 500 тисяч (вул. Івана Гонти, буд 84 — вул. Івана Гонти, буд. 70, праворуч), в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації, — ред.) і закупівлю двох підмітальних машин на суму 9 983 тисячі Крім того за пропозиціями розпорядників, на 202 тисячі проводиться розподіл поточних видатків. Всі суми пройшли бюджетну комісію і є рекомендації. Прошу прийняти до бюджету», – зазначила директор департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Діна Прохорчук.

Сергій Сухомлин зауважив, що підмітальні машини місту дуже потрібні.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міської ради 17 червня депутати вирішили виділити з бюджету Житомирської міської територіальної громади кошти на реконструкцію та благоустрій скверів і тротуарів в різних районах міста. Зокрема, на капітальний ремонт тротуарів на вул. Івана Гонти (від будинку №84 до будинку №70, праворуч) передбачено 500 тис. грн.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram