4ef19f147ab44ec0c5ee07a48cef62e4 preview w440 h290 - ​У Житомирі за 100 тис. євро грантових коштів збираються покращити теплопостачання у дитсадку на Корбутівці

У рамках реалізації проєкту з енергоефективної модернізації у Житомирі збираються за грантові кошти провести ремонтні роботи з тепломодернізації дитсадка №15 на Старочуднівській, 4а.

Про це йшла мова 18 серпня на черговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради.

«Пропонується проєкт рішення виконкому «Про підтримку реалізації проєкту «Енергоефективна модернізація будівлі Житомирського дошкільного навального закладу №15». Це є декларативним рішенням, оскільки це передбачається вимогами участі громади в конкурсі інвестиційних проєктів в рамках просування енергоефективності та імплементації з урядом Німеччини», — зазначила директор департаменту економічного розвитку Вікторія Сичова.

За її словами, у планах реалізації даного проєкту вбачається підключення будівлі закладу до мереж централізованої системи теплопостачання, встановлення індивідуального теплового пункту для регулювання теплопостачання, капремонт та утеплення покрівлі, а також ряд інших заходів з тепломодернізації.

«Очікувана вартість безповоротної фінансової допомоги складає 100 тис. євро», — додала Вікторія Сичова.

Як повідомляв Житомир.info, у травні 2021 Житомир отримав сертифікат на 4 млн грн грантових коштів на обладнання для шкіл і садочків.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram