7fd8e636ea3b65128b55e834f74387ab preview w440 h290 - ​У Житомирі затримали інспектора митного посту, який брав хабарі з підприємця за розмитнення автомобілів

За безперешкодне розмитнення автомобілів вимагав плату — у Житомирі викрито на хабарі 600 доларів США посадовця митного поста.

Про це 2 вересня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«Житомирська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання неправомірної вигоди службовою особою митного поста (ч. 3 ст. 368 КК України). За даними слідства, головний державний інспектор митного поста Київської митниці поставив вимогу підприємцю, аби він щоразу надавав неправомірну вигоду на суму 200 доларів США за безперешкодне розмитнення транспортних засобів (погодження орієнтовної митної вартості кожного авто без збільшення платежів за таке розмитнення). До того ж, щоб уникнути викриття своїх незаконних дій та одержання грошових коштів, залучив митного брокера», — йдеться у повідомленні.

Відтак 31 серпня посадовця викрили після одержання неправомірної вигоди на суму 600 доларів США.

Наразі на робочому місці та у помешканні інспектора митного поста провели обшуки, під час яких вилучили документацію щодо проведення митних оформлень транспортних засобів.

«Досудове слідство триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, встановлюються обставини скоєного злочину та можлива причетність інших осіб. Неправомірні дії службової особи припинено прокуратурою спільно з Другим слідчим відділом (з дислокацією у м. Житомир) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому», — зазначили в прокуратурі.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2021 ДБР завершило розслідування щодо начальника одного з митних постів, якого з хабарем затримали в Новограді-Волинському.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram