efa41d5fccfbb3d2490d6c1771bc735d preview w440 h290 - ​У Житомирі збираються визнати придатними для житла офіс та два нежитлових приміщення в гуртожитку

У Житомирі квартиру, яку винаймає юридична фірма, та два нежитлових приміщення в гуртожитку збираються визнати придатними для проживання.

Про це йдеться в проекті рішення виконкому Житомирської міськради, опублікованому 9 листопада на сайті мерії.

«Розглянувши звернення та документи, які надані наймачем квартири, відповідно до звіту ТОВ «Юридична фірма «Еталон» «Капітальний ремонт та перепланування квартири № 12 в житловому будинку по вулиці Покровська, 23 в м. Житомирі»,… враховуючи клопотання Громадських організацій учасників бойових дій міста Житомира та з метою переведення нежитлових приміщень в житлові для надання їх в подальшому громадянам пільгових категорій,… виконавчий комітет міської ради вирішив визнати такими, що відповідають санітарним, технічним вимогам та придатними для проживання», — йдеться в тексті проекту рішення, який виноситься на возгляд виконавчого комітету.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​У Житомирі збираються визнати придатними для житла офіс та два нежитлових приміщення в гуртожитку

У проекті мова йде про три об’єкти:

— квартира № 12 житлового будинку № 23 по вул. Покровська в м. Житомирі загальною площею – 51,6 кв. м., в тому числі жилою – 27,9 кв. м.;

— нежитлове приміщення загальною площею 32,23 кв. м., в тому числі житловою площею 14,49 кв. м. в будинку № 2 по вул. Івана Гонти в м. Житомирі;

— нежитлове приміщення загальною площею 37,74 кв. м., в тому числі житловою площею 17,43 кв. м. в будинку № 2 по вул. Івана Гонти в м. Житомирі.

Таким чином, придатним для житла планується визнати квартиру в будинку по вулиці Покровській, 23, що винаймається ТОВ «Юридична фірма «Еталон», одним з засновників якої є голова фракції «Самопоміч» в Житомирській облраді Віталій Ейсмонт. Крім того, юридичною фірмою «Еталон» до свого призначення у 2015 році заступником мера Житомира керував нинішній заступник голови Житомирської облдержадміністрації Олексій Ясюнецький.

Інші два нежитлові приміщення, які планується визнати придатними до житла, знаходяться у будівлі гуртожитку по вулиці Івана Гонти, 2.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі збираються за півмільйона зробити з нежитлового приміщення, що в багатоповерхівці по провулку Паперовому, 16, квартири для учасників бойових дій.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram