5f5bd848110d73066df8604c63039bac preview w440 h290 - ​У Житомирській міськраді створили робочу групу, яка підготує методологію оцінки депутатської діяльності та концепцію електронного кабінету депутата

У Житомирі створили робочу групу з питань розробки концепції електронного кабінету депутата міської ради та методології оцінки депутатської діяльності.

Відповідне розпорядження міського голови №758 від 2 вересня 2021 оприлюднили на офіційному сайті Житомирської міської ради.

«З метою встановлення норм доброчесності, прозорості та визначення ефективних заходів, направлених на підвищення підзвітності депутатів міської ради, а також посилення їх спроможності в процесі створення та застосування механізмів запобігання корупції, … створити робочу групу з питань розробки Концепції електронного кабінету депутата Житомирської міської ради та методології оцінки депутатської діяльності та затвердити її склад», — йдеться у розпорядженні мера.

Новостворена робоча група має до 30 листопада 2021 підготувати концепцію електронного кабінету та методологію оцінки депутатської діяльності.

Очолив дану робочу групу секретар міської ради Віктор Клімінський, до її складу увійшли радник мера, працівники міської ради та члени громадських організацій.

e8bc7c85efc2241f682cbb32bfb38647 - ​У Житомирській міськраді створили робочу групу, яка підготує методологію оцінки депутатської діяльності та концепцію електронного кабінету депутата
Скріншот з додатка до розпорядження міського голови

Як повідомляв Житомир.info, 25 січня 2021 мер Житомира Сергій Сухомлин розпорядився створити комісію, яка оцінюватиме впровадження Плану доброчесності у Житомирській територіальній громаді.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram